| Ursache_Elena_1987 a întrebat:

Buna ziua am si eu o Ăntrebare am avut menstruație pe data de 4 februarie până pe data de 7 de atunci sex ne protejat până pe data de 20 și tratament cu cervugid pe data de 29 seara mi-a venit iar până pe 31 dimineața dar mă dor sânii groaznic și au erupt mici venisoare roșii urinez foarte des mă doare și burta am făcut teste dar au ieșit negativ cine mă poate ajuta ar putea să nu iasă an test? Menționez că de pe data de 20 februarie până acum nu am avut contact sexual

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ordoneaza-ti ideile si datele oferite spre analiza. Din cele prezentate, NU se intelege absolut nimic fiindca datele sunt incurcate sau prezentarea lor nu este ordonata in timp.