| kmyy a întrebat:

Buna ziua!

am si eu o intrebare luna trecuta pe 28 mi-a venit si mie ciclul, luna asta trebuia sa imi vina tot asa si pe data mentionata mai sus dar luna asta mi sa-au intarit sani dar stopul nu mi-a veni. relati sexuale am facut dar nu si-a dat drumu in mine, eu mai am si o rana pe uter si nu m-am cauterizat momentan. oare sa fiu insarcinata sau din cauza rani imi intarzie ciclul, var rog dati-mi si mie un ras sunt disperata am 2 avorturi facute nu il vreau si pe al treilea. multumesc

5 răspunsuri:
| leonardo a răspuns:

Buna kmyy. Nu cred ca intrebarea este reala, daca ai fi trecut deja prin 2 avorturi nu cred ca ne intrebai pe noi cum sta treaba. Insa la cat de socanta este intrebarea ta iti pot recomanda un medic pe care ar fi nevoie sa-l consulti urgent - psihologul.

| ViruSe a răspuns:

Pei sincer sa iti spun fato 2 avorturi cam mult sad eu am avortat odata pei tiasi recomnda sa faci o vizita la medic si te sfatuesc sa te lasi de sportul asta cu SEX'ul ca nu face a din ca sora mea a ramas gravida si pentru ca nu avea starea de sanatate dupa nu a meai putut sa mai avorteze si acum are un copil deci du-te la doctori si vezi ce ai si mai incet cu SEX'ul Fundita! pliz! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai in primul si-n primul rand fa un test de sarcina si dupa aceea poti sa maregi la dr ginecolog la un control

| Ada11 a răspuns:

Prima data fa un test de sarcina si apoi mergi la ginecolog.

| OnlineZ a răspuns:

Poftim adica daca esti insarcinata il dai si pe asta afara, iresponsabilo gandeste inainte sa faci sex la riscul unui copil.stii ceva dupa parere mea nu meriti un asemenea ingeras.du-te la psiholog.