| kmyy a întrebat:

Buna ziua!

am si eu o intrebare luna trecuta pe 28 mi-a venit si mie ciclul, luna asta trebuia sa imi vina tot asa si pe data mentionata mai sus dar luna asta mi sa-au intarit sani dar stopul nu mi-a veni. relati sexuale am facut dar nu si-a dat drumu in mine, eu mai am si o rana pe uter si nu m-am cauterizat momentan. oare sa fiu insarcinata sau din cauza rani imi intarzie ciclul, var rog dati-mi si mie un raspuns sunt disperata am 2 avorturi facute nu il vreau si pe al treilea. multumesc

Răspuns Câştigător
| janynn a răspuns:

De obicei sanii ti se intaresc cu ceva timp sa-ti vina menstruatia, mie dupa o saptamana dpa ce mi s`au intarzit imi vine menstruatia. e posibil sa-ti vina.presupun ca rana o ai de la avort, nu? exista si sanse sa fii insarcinata deaorece dupa avort dk nu a trecut f mult timp si facut sex neprotejat poti ramane mai repede insarcinata cu toate ca nu a ejaculat in tine. daca nu au trecut mai mult de 48 de ore ia pastila de a doua zi, dk da. fa`ti un test de sarcina!

2 răspunsuri:
| DarkAngel_2941 a răspuns:

Lol 2 avorturi com ai putut sa faci asa ceva
waiting

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai fi si tu in locul meu tot asa ai proceda, asa ca nu esti tu in masura sa ma judeci pe mine