| KiLLr0Y a întrebat:

am si eu o problema cu penisul meu.Nu stiu ce este, iar la dermatologie nu vreau sa ma duc pentru ca este femeie doctorita.Am niste crapaturi pe capul penisului si se vede destul de clar atunci cand este in erectie.Nu ma doare nici inflamat nu este.Va rog ajutati-ma cu ceva sfat. Ofer funda!

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate nu putem sa te consultam prin computer si nici sa-ti recomandam ceva, dar problema netratata nu dispare de la sine, se poate agrava si va face dureroasa folosirea lui.
Cat priveste motivul pentru care nu vrei sa mergi la medic imi spune clar ca esti copil mic, nu barbat adevarat! Si noi femeile mergem la ginecolog, chiar daca-i barbat si vad ca nu murim din asta!

| Emilian65 a răspuns:

Lasa rusinea la o parte si consulta medicul dermatolog.

| vocea a răspuns:

Salut sper sa te ajute https://www.tpu.ro/......-cautat-ie

| FaraNumePls a răspuns:

Totuși mai bine du-te la medic ( nu neapărat acolo la cabinetul ala unde mergi tu ), du-te în altă parte la un bărbat ( chiar te-ar ajuta așa de mult? ).
Îți urez succes.

| Timis_Denis_2001 a răspuns (pentru FaraNumePls):

Poate e gay si vrea ineaparat la barbat...mie mi-ar placea sa merg la o femeie.adica deh...

| FaraNumePls a răspuns (pentru Timis_Denis_2001):

Sa ști că și mie happy

| Alicezzz a răspuns:

Nu exista un sfat concret aici pentru problema ta. Mergi la dermato pentru un control de rutina. Daca doctorita este femeie nu are importanta asta este meseria ei, p*** ca a ta vede cu zecile pe zi, eu daca sunt femeie si medicul meu este ginecolog nu tr sa mai merg la control?! Bafta si mergi la medic.