| Liviu141117 a întrebat:

Buna ziua! am si eu o problema in legatura cu menstruatia iubitei mele, acum cateva zile i-a venit cateva picaturi maroni am citit pe net si am vazut ca nu este nimic grav.intrebarea mea este dupa scurgerile acestea maroni cand ar trebui sa ii vină ciclu normal inapoi? ca ea tot este ingrijorata.Ma puteti ajuta cu un raspuns va rog frumos! Cand ii vine mentruatia la normal ii mai vine luna asta? ca ei ii venea de obicei in data de 10

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Ca sa nu mai aveți temeri ca va rămâne gravida, faceți sex protejat.

| Iulia23310 a răspuns:

Ii va reveni la normal la un moment dat, e complet normal sa fie acele scurgeri, luna aceasta nu ii va veni menstruatia daca sunt acele scurgeri, luna urmatoare e posibil sa i vina. Mi s-a intamplat si mie si dupa aceste scurgeri i se va deregla menstruatia pentru cateva luni, dar apoi va reveni la normal

| Liviu141117 explică (pentru Iulia23310):

Am inteles, atat voiam sa stiu sa ii zic si sa o linistesc ca ea tot crede ca chestile astea se intampla de la sarcina dar nu are cum ca am avut mereu grija

| Liviu141117 explică (pentru Iulia23310):

Scurgerile acelea au durat foarte putin vreo cateva ore sa zic