| unudoitrei123 a întrebat:

Buna ziua am si eu o problema!
M-am masturbat intr-o zi de cateva ori iar seara au inceput sa ma doara oo-le ( sa zic asa )
este deja a 2a zi de tot ma dor... si nu pot ejacula!
imi poate da cineva un raspuns va rog?
Multumesc

Răspuns Câştigător
| NatureSelf a răspuns:

Pai daca vrei lasa-te, dar daca nu asteapta putin, perioada maxima e cam 7 zile, dupa aia se reface lichidul testosteronala.

3 răspunsuri:
| NatureSelf a răspuns:

Ti-ai marcat oo-le, nu e bine la varsta ta sa ai asa multe orgasme, trebuie sa astepti sa se reproduca de testicule, iti dai seama ca nu fac fata doua ovule sa i dai in cap la mutu de 5 ori pe zi. in primul rand vei stii tu cand ai nevoie de placere, ca numai la aia iti sta gandul. cam pe la 18 ani, dar pana atunci ia-o mai moale, ca singurul lucru la care vor mai fi bune testiculeel tale, fa fii ratota.

| unudoitrei123 explică (pentru NatureSelf):

Adica trebuie doar sa astept sa isi revina?
au trecut cam 24 ore si tot ma doare

vreau sa te mai intreb este ceva grav sau?
si legat de masturbat vreau sa ma las happy

| NatureSelf a răspuns (pentru unudoitrei123):

Pai daca vrei lasa-te, dar daca nu asteapta putin, perioada maxima e cam 7 zile, dupa aia se reface lichidul testosteronala.

| Edward121 a răspuns:

Pai da drumu la robinet si te p.i cat vrei