| petra21 a întrebat:

am si eu o problema mi-a intarziat ciclul 7 zilesadsad trebuia sa-mi vina in data de 8 oct iar acum e 15 si nu a venitsadsad de facut sex nu am facut sunt virgina inca doar ca prietenul meu a atins putin cu ...acolo dar nu sa ejaculeze sau cvsadsadsad sunt ff ingrijorata daca puteti sa ma ajutati :cryingcrying sunt disperatacryingcrying

Răspuns Câştigător
| ascovit a răspuns:

Stai calma, relaxeaza-te si bucura-te de aceasta luna minunata. Nu tu dureri menstruale, nu tu dureri de cap, nu tu grija de a te duce din 4 in 4 ore sa iti schimbi tamponul, etc, etc, etc. Poae e doar o reeglare hormonala:-) Poate ai norocul ca in aceasta luna sa nu iti mai vina menstrutia. Dar daca vrei, poti sa iti faci un control la medicul ginecolog, nu strica, spui ca vrei sa iti faci un control "de rutina", cum se spunechatterbox, ca e indicat, insa trebuie sa stii cand ti-a venit ultima oara menstruatia si cand s-a terminat1
Pupici:*

4 răspunsuri:
| aryana1991 a răspuns:

Daca esti virgina nu iti fa probleme poate fi o dereglare hormonala

| astamika24 a răspuns:

Stai calma! e ceva normal sa iti intarzie pana ce devine regulat.nu se intampla nimic rau. apropo cati ani ai? si de cat timp ai menstuatie?

| astamika24 a răspuns:

Stai calma! e ceva normal sa iti intarzie pana ce devine regulat.nu se intampla nimic rau. apropo cati ani ai? de cat timp ai menstuatie?

| petra21 explică:

Am 18 anihappysi am menstruatia de la 11 ani