| Stefania282844 a întrebat:

Bună ziua! Am vrea sa știu după cat timp de la operația de cezariană as putea face sex anal

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tu vrei sa faci sex anal sau el te obligă? Ai copil de ce sa faci asemenea prostii? Sexul se face doar in vagin, nu anal oral asa cum fac multi. De la sex anal te poti imbolnavii, slabesti sfincterul anal si o sa ajungi la operatie nu este deloc de glumit.

| Violleta2022 a răspuns:

Dupa 40 de zile, de la nastere, cand copilul are molifta facuta.

| adam7 a răspuns:

Păi dacă nu forțezi și e gingaș cu tine, nu cred ca e problema.
Bine, lași măcar 1-2 săptămâni acolo nu începi a doua zi după operație