| public a întrebat:

As dori sa stiu si ce sa fac in situatia cand o fata pe strada intoarce capul dupa mine si eu la fel ce as putea sa ii spun? Multumesc!

2 răspunsuri:
| misell0022 a răspuns:

Am patit-o si eu,eram in masina si erau doua fete si sau uitat atent la mine,am avut curaj si am intors masina inapoi mam dat jos si i-am zis la una din ele care imi placea, buna,nu vreau sa par nesimtit imi placi f mult si mi-ar face placere daca ai avea placerea sa iesim la un suc, totul tine de curaj,eu unul nu ca am curaj da ma uit in oglinda si zic asa, nu sunt urat nu am defecte, pot sa am ce fata vreau eu, fii increzator in tine atat

| public explică (pentru misell0022):

Problema e ca nu pre stiu ce sa spun si nici asa sa ma duc la ele sa le cer numarul de telefon par a fi vreun nesimtit.Ma gandeam daca intoarce capul sa spun ceva de genul ''ce fata''!