| Naomi2828281 a întrebat:

Bună ziua! Aș vrea să vă întreb dacă în momentul în care un prezervativ se rupe, se observa vizibil, adică poate sa fie doar o gaurică mică sau se rupe încât sa iti dai seama? Am avut un contact sexual protejat cu iubitul meu, oricum chiar dacă am facut cu prezervativ a scos penisul cu câteva secunde înainte sa ejaculeze și nu s-a observat nimic ca și când ar fi curs din el, totul era colectat acolo. După am văzut o pata în pat, iar noi ne gândim ca ești din cauza lichidului meu vaginal pentru ca era pe prezervativ. Îmi pun întrebarea de o sarcină, dar ma gândesc ca prezervativul nu era rupt. Mulțumesc frumos pentru eventualele răspunsuri!

Răspuns Câştigător
| VoidEternal a răspuns:

Când se rupe, se rupe. Nu ai cum sa nu observi. Mici perforații pot fi doar de la defecte de fabricație.

Pata era de la tine 99.99%.

1 răspuns:
| Naomi2828281 explică:

Este*