| Tudoritaaa a întrebat:

Buna ziua! Astăzi iubitul meu m-a penetrat puțin,până am simțit durere, a curs sânge însă himenul in că este acolo, știri cumva daca este posibil?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Este posibil sa nu fie complet rupt himenul, dar dezvirginarea s-a produs, deci virgina nu mai esti.
Uneori himenul este mai gros si necesita mai multe penetrari ca sa fie complet rupt.
Atentie la sarcini nedorite si boli cu transmitere sexuala. Sper ca nu ai acceptat sex fara prezervativ ca sa fii protejata.

5 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Dacă te-a penetrat și a curs sânge nu mai esti virgina.

| LuciLuci2 a răspuns:

Draga Tudorița, cum faci să vezi încă himenul

| Urtestu0Pureu a răspuns:

Nu sunt un expert în domeniu, dar aș putea bănui că himenul nu s-au rupt complet?

| Urtestu0Pureu a răspuns (pentru Urtestu0Pureu):

Probabil că da

| Tudoritaaa explică (pentru Urtestu0Pureu):

Credeți că s-a rupt, încă se vede ceva acolo, și nu a penetrat deloc adânc