| kristinakris83 a întrebat:

caut mama surogat sau purtatoare, sunt o tanara care are probleme medicale si doresc sa recurg la aceasta metoda, daca doreste cineva sa se ofere va rog contact la mail sau id yahoo mes.kristinakris83, MULTUMESC ANTICI

2 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Iti doresc din tot sufletul sa gasesti!
Inteleg la ce v-ati inhamat cautand,dati anunturi peste tot,nimic nu se compara cu fericirea sa-ti strangi puiul la piept!
Intra pe site-uri,da anunturi in zilele cu tiraje mari,in ziar, intreaba si medicul, el poate avea si alte idei si nu precupeti nici un efort!
S-aveti parte de noroc!

| Laura46 a răspuns:

NICIODATA SA NU FACI ASA CEVA! copilul acela va fi din samanta tatalui si va crezte in uterul altei femei.tu vei fi decat mama VITREGA.nu o sa contribui cu nimic la nasterea lui. daca spui ca esti tanara, nu dispera, fac femeile copii la 40-50 de ani acum.cum sa consideri un bebe ca fiind copilul tau cand il naste alta femeie? O sa ma rog la Dzeu pentru tine, este imposibil, tu o sa ai copil dar nu a venit timpul acum. daca tot iti doresti atat de mult de ce nu adopti unul.Ai idee cati copii au nevoie de parinti? poti incepe demersurile de acum.nu te supara dar un copil tinut in burta alteia nu este al tau...nu sunt de acord cu mamele puratatoare.pai ori il fac eu, sa simt ca ii sunt mama, ori adopt unul ca sunt prea multi neajutorati care au nevoie de un parinte. Poate Dzeu chiar spre asta te indeamna si tu nu realizezi...