| anonim_4396 a întrebat:

ce mai faceti?
Ok, prietena mea s-a despartit de mine dar eu cred ca ma iubeste
De ce cred ca inca ma iubeste?
1.Au mai fost faze din acestea intre noi ( data trecuta a zis ca are un prieten de aceiasi varsta cum mine cum zice si acum straight face )numai ca a fost mai rau : am primit ignore pe messenger, pe orice id intram luam ignore si nu vorbea cu mine ( acum nu am ignore si vorbeste cu mine )
2. Uneori la scoala am mai vazut ca ma tot privea.
3. O prietena de-a ei mi-a spus ca ea a zis ca ma iubeste ( alaltaieri ), cand a auzit fost NU A NEGAT, eu am incredere in acea fata ( nu fosta ) pentru ca ea mi-a zis primata ca ma iubeste fosta si am fost impreuna, azi mi-a zis ca ea se va impaca cu mine dar mai tarziu.
Dar uneori is bate joc de mine pe mess ( cum facea si anaite su dupa s-a impacat cum mine )
Voi ce credeti inca ma iubeste? Multumesc Anticipat!

2 răspunsuri:
| mrrry a răspuns:

Kam confuza situatiabig grin
se poate sa mai tina la tine pentru ca de obicei fetele cand sunt indragostite neaga si faza ca isi bate joc tot din cauza asta poate fi.
Dar mai exista si posibilitatea sa nu mai tina la tine si chiar sa aiba p alcnvstraight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Atat de tare esti dispus sa te umilesti pentru o fata?

esti jalnic! happy