| Axel789 a întrebat:

Bună ziua! Ce prezervative ar trebui să cumpăr pentru un penis de 14 cm lungime și 12 cm circumferință? Menționez că cele durex clasice de 56mm îmi sunt largi și mai mici n-am găsit la farmacii. Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Incepi cu cele mai mici masuri si vezi care ti se potriveste, ca nu totdaeuna masurarea este facuta corect.
Cumpara 2-3 masuri si probeaza-le acasa, trebuind sa intre foarte greu pepenisul erect, fara sa faca cute sau pliuri, stand perfect intins pe penis, ca a doua piele a lui (sau mai bine zis precum pielita de la salamul de sibiu, pe salam).
Poti incepe cu masura 53mm si 57mm
https://www.mistersize.ro/......asi-simpli

3 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Cauta prezervative mai mici de 56 mm și la alte farmacii sau la supermarketuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Încearcă un 52mm.
Se găsesc pe la farmacii și prin magazine.
Trebuie doar să citești ce cumperi.

| Axel789 explică:

21 de ani, de ce?