| ___aYEl a întrebat:

Buna ziua, daca fac sex cu cineva va rămână însărcinată?

14 răspunsuri:
| DontActLikeMe a răspuns:

Dacă iți dai drumul în ea în perioada fertilă, da. Va rămâne însărcinată.

| Delllla a răspuns:

Se poate uda.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca faci fara prezervativ da, ai toate șansele sa o lasi gravida daca ejaculezi in vaginul ei. Voi face ti lucruri la care nu va pricepeti deloc.

| J0B0MAT a răspuns:

Dacă acel cineva e bărbat, 100% nu.

| Madaxo97 a răspuns:

Dacă nu vă protejați prin nicio metodă, da, poate rămâne însărcinată, cu șanse mai mari sau mai mici în funcție de perioada din ciclu menstrual în care se află femeia, sau dacă ejaculezi în vagin sau nu.

| Emilian65 a răspuns:

Dacă ejaculezi în ea și este în perioada fertila, 100% va rămâne gravida.

| Lubeniță38900 a răspuns:

Buna. Înainte să faci sex trebuie sa te informezi puțin. Nu poți face sex tu neștiind nimic. Daca faci cu prezervativ nu rămâne însărcinată

| Violleta2022 a răspuns:

Revino cand mai cresti si intelegi ce se intampla cu sexul.

| DragosDeLaDabuleni a răspuns:

Salut! nu sefule da i cat vrei copii sunt adusi de barza!

| simplaexsistenta a răspuns:

Daca sex va însemna sa va frecati prin haine, nu. Nici prin sex oral, nici prin "sex cu haine", nici prin altceva care nu impune penetrarea vaginala fara prezervativ nu o va lasa însărcinată.

| Hyperion7 a răspuns:

Daca faci sex NEPROTEJAT, da, toate șansele să o lași.
Uite un playlist care o să îți fie de ajutor happy
https://youtube.com/playlist?list=PLejwvuY0eTV2xSIxk5pPfskU9oXoN5BDh

| aNoNim276 a răspuns:

Da. Cheama-ma la botez

| ZappyTV01 a răspuns:

Depinde cum ai făcut și dacă ai avut/n-ai avut protecție și cât ai facut

| lazafanel a răspuns:

A nu frate