| mihaella91 a întrebat:

de 2 zile postez pe acest site si nimeni nu ma ajuta. vreau sa ii trimit iubitului meu un mesaj incitant. erotic. nu mi-e dor sa te simt. vreau ceva mai porno... nu am imaginatie destula eu si sunt si timida... deci, ma ajuta cineva?

14 răspunsuri:
| ovidius a răspuns:

Google is your friend...

| mihaella91 explică (pentru ovidius):

Nu gasesc nimic

| mihaella91 explică (pentru ovidius):

Da, mersi! nu asa laughing vreau sa fie o poveste dintr-o noapte de sex. de exemplu... o baga, o linge etc

| ovidius a răspuns:

Http://www.fanteziierotice.ro
Sigur găseşti ceva aici...

| varcolaccc a răspuns:

O fata trebuie sa iti răspundă la asta happy

| mihaella91 explică (pentru varcolaccc):

Si un baiat imi poate raspunde. e mai bine.winking tu stii ce iti place, deci ar fi super daca m-ai ajuta :*

| varcolaccc a răspuns (pentru mihaella91):

Nu am de unde sa stiu fiindca nu am iubita happy dar sa ma gândesc la ceva mai erotic care mi-ar plăcea sa aud. Hmm poate: " Dragostea mea nu mai pot fara tine, vreau sa te simt, vreau sa te ating. Imi doresc sa iti simt buzele fierbinti, vreau sa simt atingerile tale. " Cam atât nu stiu ce sa iti mai zic happy...

| shermanbitzz a răspuns:

Vreau sa-ti musc fiecare parte eterogena a trupului tau cu cruzime salbaticita si sa sorb cu savoare fiecare secretie ce purcede din trupul tau, vreau sa folosim biciuri si catuse ca sa amplificam extazul si euforia ce ne subjuga si sa ne tavalim pe o perdea presarata cu pioneze, intonand acute demne de o mezosoprana. Vreau sa ma izbesti inconstient si regulat de tot ce ne inconjoara, eu voi suporta cu seninatate acest tratament fiindca pot converti durerea in placere, astfel voi ajunge la orgasme multiple si la squirting care te va hidrata si iti va racori corpul tau fierbinte de taur ce spumega injurii si blesteme in vecinatatea momentului de finalizare ce se petrece din abundenta.Te voi palmui si voi evita sa rotunjesc gura in timpul felatiei, doar ca sa te stimulez fortat sa ma pedepsesti intr-un mod barbar si drastic, astfel incat sa simt fiecare penetrare ca o strapungere de teapa care ma va duce in culmile nebuniei in aceasta agonie erotica ce tinde sa ma strofoace si sa ma scurga de puteri.Vei trai cu o groaza eterna caruselul de piedici pe care ti le voi asterne in calea satisfacerii tale, deci vei suporta un calvar prin care vei simti pulsand in tine o strafulgerare de chin amagitor ce-ti va despica bunul simt, decenta si te va alunga intr-un ocean de frenezie care te va ineca odata cu mine si ne va trage intr-un abis deformator din care vom evada in incipitul urmatoarei epoci glaciare.

| AnneღU a răspuns (pentru shermanbitzz):

Foarte incitant laughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru shermanbitzz):

rolling on the floor)

| Constantin112 a răspuns (pentru shermanbitzz):

...de viata mea rolling on the floor)))))))))))

| justmebi a răspuns (pentru shermanbitzz):

Mie chiar imi place laughing

| Gudană_Georgiana-Adriana_1996 a răspuns:

Te-as ajuta eu cu ceva dragut dar cred ca am vazut cam tarziu mesajul tau...