| roxanaelena13 a întrebat:

De cateva zile ma tot macina niste ganduri de care nu pot sa scap oricat as incerca, si am nevoie de parerile voastre.
Weekend-ul trecut am fost cu clasa la strand pentru 3 zile si am cam fost lasati de capul nostru, deci am putut face tot ce am vrut. Acolo ne-am imprietenit cu un grup de baieti, iar unul din ei m-a atras instant. O zi intreaga ne-am filat si ne-am aruncat priviri piezise, iar seara intr-un final am intrat in vorba. Am stat la povesti toata noaptea si mi s-a parut ca suntem total pe aceeasi lungime de unda, radeam si ne distram intruna. La finalul serii m-a sarutat si a fost totul perfect. Dar apoi nu stiu de ce, dar m-am simtit vinovata pentru ca practic am sarutat un strain si m-am distantat fata de el, chiar daca el incerca sa se apropie de mine. Ziua urmatoare au si plecat si nici nu si-a luat ramas bun, cred ca s-o fi suparat pe mine. In schimb mi-a trimis cerere pe facebook, chiar daca asta nu are nicio importanta. Asta a fost de vreo 4 zile si inca nu m-a cautat, si eu ma simt atat de nasol pentru faptul ca am fost o fraiera si l-am indepartat. In seara aia chiar a parut ca ii place de mine si ne intelegeam atat de bine. Oare am fost doar o aventura pentru el sau s-o fi suparat pe mine? Si daca da, cum pot sa fac sa trec mai usor peste? Pun prea mult suflet in tot ce fac si nu-mi face deloc bine.
Va multumesc happy

15 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

ATENTIE FRATII MEI PREGATITI CARNETELE DE NOTITIE! PE LOCURI, START! ATENTIE! CU ROSU

deci fratii mei avem in fata noastra o situatie pe care voi dragii mei TREBUIE sa o luati ca lectie de viata. Fratele nostru din intrebare ne-a aratat cum se pune la respect o fata intr-oi maniera elegantă şi cu stil. a acţionat exaCT in momentul când fata se iniţia in acţiunea de a sterge pe jos cu el precum un mop dar fratele nostru istet felicitari respect a stiut sa o pună la punct si in acelasi timp sa o faca sa se simta prost. Fac apel catre toti fratii mei timizi si simtiti de pe TPU cititi cu atentie intrebarea si faceti analiza obiectiva impreuna cu fratii vostrii asupra situaţiei dar mai ales a fratelui nostru care a acţionat impecabil. treaba mea s-a sfarsit si nu pot decat sa ii urez fratelui meu din intrebare o iubita pe masură si sanatate de fier. BRAVO

| roxanaelena13 explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Daca mai bagai o virgule sau vreun punct pe undeva poate te respectau astia, zic si eu. Si e irelevant ce zici, n-am sters cu el pe jos si nici nu mi-am batut joc de el.

| Roxin a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Impusca-te.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru Roxin):

Tu prima

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru Roxin):

Va doare adevarul fetelor haa? va e ciuda ca fratele meu nu s-a tinut dupa ea precum un catelus hehehe pasarea malai viseaza

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru Roxin):

Soryy crede-am ca esti fata

| Roxin a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Prietene, inainte sa-mi tastezi, invata sa scrii corect. Apoi mai discutam.
Si vezi ca ti-a ramas putina engleza in coltul gurii.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru roxanaelena13):

Tie ti-as placea ca iubi sa se distanteze de tine fara motiv cand vrei sa te apropii de el? normal ca nu

| Violleta2022 a răspuns:

Probabil ca in fiecare seara cat a stat acolo a sarutat alta fata, asa ca, nu-ti mai face sperante, baietii se distreaza la fel cum se distreaza si fetele!

| corbulalbrosu a răspuns:

Incearca sa discuti, conversezi cu el intr-un mod sa zicem "mai serios" pe facebook. Doar asa iti vei putea da seama care a fost si care este de fapt intentia lui reala. Succes!

| Emilian65 a răspuns:

Eu, cred ca a fost doar o aventura pentru el.

| Roxin a răspuns:

Buna!

Stii cum a fost faza asta? Cam asa :
''Femeile ar vrea si sa se indragosteasca, si sa nu se indragosteasca, si ar face sex, si n-ar face, ar vrea ceva, asa, dar si altfel, sa fie...adica nu, sa nu fie, ci...si ar vrea sa fie singura in acele momente, dar nici sa nu pleci nicaieri, iar tu, in acele momente atat de dificile pentru ea. ar trebui si sa fii, si sa nu fii acolo - in acelasi timp, se-ntelege.''

| OMFGConrad a răspuns:

Ţi-a dat cerere pe facebook şi tot el nu te caută?

| roxanaelena13 explică (pentru OMFGConrad):

Ziceam ca nu ma cauta in sensul in care nu mai da niciun semn de viata. Probabil a fost doar o aventura si atat, trebuie sa ma obisnuiesc si eu cu asta

| bogdanho a răspuns:

O aventura pentru ce? ca te-a sarutat? femeile ganditi mai mult in amanunt decat in general. daca pe tine tipul te-a atras, ti-a placut de el, atunci ce te opreste sa fii cu el, ca lui ii place de tine, cu atat mai bine. asa sunt relatiile la inceput, intre doi necunoscuti, cu timpul va cunoasteti si o sa decideti daca o sa continuati sau o sa va despartiti dupa o zi doau sau noua.
auzi la ea... i-a placut tipul dar s-a indepartat de el ca nu il cunostea. la inceput nu iti cunoastea nici prietenii pe care ii ai acum, tot straini ti-au fost, numai ca i-ai lasat sa te cunoasca.