| BogdanMaihai12 a întrebat:

Bună ziua, eu am 14 ani și iubita mea face peste 4 luni 14 și ea vrea sa facem sex, e ok sa facem sex? Cum ar trebui sa fie prima oara?

23 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai incolo nu acum

| DeyCj a răspuns:

E normal, a devenit curioasă cum e.
Prima trebuie să știți ce faceți, că sunteți un cuplu foarte tânăr, şi responsabilitatea îți revine ție.
Tu trebuie să-ți cunoști foarte bine corpul, și evident să știi un pic cum funcționează corpul ei. Eventual puteți încerca petting, și progresiv să-i provoci orgasm clitoridian.La vârsta voastră ar trebui să fie suficient, că sunteți un cuplu foarte tânăr.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ar fi ok big grin, sa nu faceti asta.

| Emilian65 a răspuns:

Nu este ok sa faceti sex de la varsta asta. Mai asteptati cativa ani sa mai cresteti. Macar pana pe la 18 ani. Dupa aceea puteti face sex protejat cat vreti voi.

| Fatamuntilor a răspuns:

NU pentru ca corpurile vostre NU sunt pregatite din punct de vedere anatomic.
NU pentru ca NU sunteti destul de informati asupra consecintelor
Daca a inceput menstruatia NU se exculude o sarcina.NU cred ca sunteti pregatiti pentru asta.
,, CUM ar trebui sa fie pentru prima oara? Cu cat varsta e mai mica, e mai dureros!
Lasati acessta experinta macar 2 -3 ani, cand veti avea si varsta legala pentru sex.

| Sofer a răspuns:

Sunteti prea mici pentru asta.

| LPCTSTR a răspuns:

Nu e OK, este „cringe" și scârbors.
Cum ar trebui sa fie?! Ar trebui sa fie cum o sa fie cand veti avea organele maturate indeajuns. Ce planuiti voi este o cretinătate demnă de doi plozi imbecili.

| NotNamed a răspuns:

Vai de viața mea unde s-a ajuns cu societatea asta.

| alexalx1234 a răspuns (pentru NotNamed):

În câteva zile îi vedem aici pe TPU întrebând dacă a rămas fata însărcinată.

| bogdanbucur a răspuns (pentru alexalx1234):

Asta așa e?

| NotNamed a răspuns (pentru alexalx1234):

Ca ala de 13 ani de a zis ca a dormit cu ma.sa in pat si ca a visat ca a ejaculat si cand s-a trezit avea sperma pe chilotei si întreabă pe TPU daca e posibil sa fi rămas ma.sa insarcinata. Numai specimene. La 12 ani nu stiam ce e ala telefon, penis sau pussy dar astia vor sa si.o traga la vârsta asta.

| EUeStEEu a răspuns (pentru alexalx1234):

????

| LPCTSTR a răspuns (pentru NotNamed):

Din fericire, plozii astia sunt inchipuiti.
Numai un dobitoc ar putea veni cu astfel de scenarii.
https://www.tpu.ro/utilizator/aavsab/intrebari/
Adica... este dobitoc in 2 parti, una ca vine si intreaba retardisme, alta ca el crede ca poate cumpara motocicleta de 400 de lei =))

| NotNamed a răspuns (pentru LPCTSTR):

Mooor rolling on the floor ce intrebari are. Astea sunt de citit pe wc. Trece timpul imd.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e ok nici moral/Etic faceti deocamdata peeting daca nu va puteti abtine.sex la 17-18 ani. Pune mana pe carte mai bine sau gasesteti un hobby, pasiune. O sa ai timp de sex o viata intreaga, ai toata viata inainte.

| Roberrt21 a răspuns:

Prima oară ar trebui sa fie cand știți amândoi în ce va bagati. E prea devreme sa iti începi viata sexuală atat tu cat si ea, sunt foarte multe lucruri de stiut despre aceasta. Nu e indeajuns sa iti pui prezervativul pe cuc si sa miști din fund.

| DaCumSaNu a răspuns:

Du te dai la buci

| AllexXtreme a răspuns:

La 14 ani nu prea ar fi ok sunteti prea mici

| Stochel a răspuns:

Macar ti se scoala, începeți si voi cu oral sau macar daca o faceti facetio protejat si nu spuneti la nimeni sau mai ales ea la părinți sau cuiva din familia ei adica sa ramana cat mai in secret

| bogdanbucur a răspuns:

Protejat cel mai important. Nu rata ocazia sa zic așa. Te poate pentru mai târziu. ( baa nu te combina cu ăla ca am vrut sa fac sex cu el și m-a refuzat e pampalau ) pa asta ma refer

| anagsiwnagisiwowywo9 a răspuns:

Eu nu inteleg cum au ajuns unii copii din ziua de azi sa vor sa faca sex de la o varsta atat de frageda. Inca sunteti micuti si e categoric ca nu este ok sa intretineti relatii sexuale, nefiind informati pe acest domeniu.

| lsn a răspuns:

Da