| anonim_4396 a întrebat:

Exista vreo fata singura care doreste sa petreaca sarbatorile cu mine?
Caut o fata in Bucuresti cu care sa petrec sarbatorile, desigur daca doreste de revelion si restul. Am 26 de ani happy si in rest ma descurc cu de toate. Daca da astept un mesaj la aceasta intrebare.

Răspuns Câştigător
| PangeeaRogvaiv a răspuns:

Am citit si eu measajele primite si am ramas siderata cand am vazut cata rautate si poate fi in unii oameni. Nu am vazut un raspuns inteligent, ci numai aiureli. Off Doamne!

45 răspunsuri:
| GroparuVesel a răspuns:

Constantine,tu sigur nu esti un pedofil de 48 de ani care sechestreaza minore pe bani si carduri de credit si le da masini scumpe iar apoi le ucide? Sunt cam multi criminali in serie.happy

| MeConstantine a răspuns (pentru GroparuVesel):

Imi pare rau ca trebuie sa-ti raportez raspunsul, dar daca ai vedea profilul meu exista si datele sunt reae, in schimb limbajul tau este de un jargon morbid.

| MeConstantine a răspuns (pentru PangeeaRogvaiv):

Cam asta am vazut si eu. Rautate este din plin, dar unele raspunsuri au fost si inteligente, altele puerile, dar prea putine la subiect sau la obiect. Apreciez si raspunsul tau happy

| PangeeaRogvaiv a răspuns (pentru MeConstantine):

Acum la drept vorbind, tu ai pus intrebarea la misto sa vezi reactia celor care intra pe aici sau chiar iti doresti o fata cu care sa petreci sarbatorile? Nu de alta, dar m-ai bagat in ceata.

| MeConstantine a răspuns (pentru PangeeaRogvaiv):

Buna,
Nu intrebarea nu a fost pusa la misto pentru ca imi doresc sa gasesc pe cineva cu care sa petrec Anul Nou si nu numai.
Am primit tot felul de raspunsuri, unele m-au frapat dar altele m-au lasat rece pentru ca sunt oameni diversi, dar unele raspunsuri au fost sincere. Inca nu am gasit pe nimeni care sa dea curs solicitarii mele ( poate nu voi gasi sau cine stie ) dar nu renunt inca.
Dupa Revelion voi sterge intrebarea pentru ca isi pierde insemnatatea, acum sper sa si gasesc pe cineva, desii unii sunt rautaciosi si te uimesc cu raspunsurile lor, viata trebuie traita si de ce nu sa zambesti. Sunt sigur ca la unele raspunsuri ai zambit si tu. O zi placuta iti doresc Pangeea ( Pamant )RogVaiv era o culoare - cam rara dar frumoasa happy Poate va da cineva curs si solicitarii mele

| PangeeaRogvaiv a răspuns (pentru MeConstantine):

Multumesc pentru urare si tu sa ai un an nou plin de realizari si bucurii. Da, unele raspunsuri m-au facut sa zambesc, insa eu am vazut altceva in intrebarea ta, ceva ce nu ai spus.

Răspuns utilizator avertizat
| crissagb a răspuns:

Poate mi se pare dar am impresia ca nici tu nu stii ce vrei exact:o relatie sau 'ce pica'.Un deadline atat de scurt va fi pentru orice femeie care nu cauta o aventura un mare semn de intrebare.Revelionul single e chiar asa un capat de tara?

| MeConstantine a răspuns (pentru crissagb):

Buna,
Am scris ca revelionul poate fi inceputul si eu stiu ce caut, aici este marea diferenta. Desigur ma intreb ce ai citit raspunsurile altora sau ale mele. Si intrebarea inca mai exista.

| crissagb a răspuns (pentru MeConstantine):

Ambele.Mi se pare o misiune imposibila sa gasesti o persoana serioasa intr-un timp atat de scurt, care sa fie de acord sa petreaca revelionul cu tine in conditiile in care nu te cunoaste personal.Iti spun asta nu pentru ca ti-au scris-o altii, ci pentru ca o femeie fara alte interese asa gandeste. Daca as fi in locul tau, n-as pune pe mare accent pe revelion, nici macar pe sf valentin.La mine va fi al doilea single si n-am murit(am supravietuit si unei apocalipse intre timp). Mult succes iti doresc! ps:site-urile specializate sunt o porcariewinking

| MeConstantine a răspuns (pentru crissagb):

Buna, Oki ai supravietuit? Tot singura vrei sa fii ca oferta mea este inca deschisa happy Acuma se fac piftele, friptura, salata beouf, sampanie, vin, etc + voie buna?

| crissagb a răspuns (pentru MeConstantine):

Mi-am facut deja planuri. Distractie placuta si tie!happy

| Teylo a răspuns (pentru PangeeaRogvaiv):

Cred ca n-ai citit bine ce-am scris eu.

| PangeeaRogvaiv a răspuns (pentru Teylo):

Alo, ma confunzi amice, ti-am comentat eu vreun raspuns al tau?

| MeConstantine a răspuns:

Deci intrebarea a fost a mea, am dat sa o sterg dar nu s-a sters