| rita a întrebat:

Iau anticonceptionale Marvelon de 4 ani de zile fara pauza, evident, sub indrumarea medicului si a analizelor de sange bune. Am de 1-2 luni probleme cu bila( litiaza biliara ). Cam din aceeasi perioada am observat ca am un ritm mai alert al batailor inimii. Am si fumat o perioada dar nu cine stie ce... cafea beau din cand in cand, insa beau de f mult timp Cola. De la ce credeti ca am aceste palpitatii? Bila poate fii cauza sau. ar trebui sa fac o pauza la Marvelon?

1 răspuns:
| robertpaul a răspuns:

Fa o pauza la coca-cola urgent sau renunta la tot ce are acid. ciao