| Emanuela23 a întrebat:

Ieri, am avut o scurgere de culoare rozalie si ma ustura..cand m-am trezit de dimineata mi-a trecut acea scurgere si acea durere.
(Mentionez ca am avut contact sexual dupa terminarea CM si inainte de venirea CM)
Se poate sa fi fost primul semn ca sunt insarcinata?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul in care este valabila aceasta afirmatie de-a ta : Mentionez ca am avut contact sexual dupa terminarea CM si inainte de venirea CM, atat posibilitatea cat si probabilitatea de a se fi putut forma o sarcina este extrem de mica, dar bineinteles ca nu si cu totul imposibila. Multa sanatate!

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Usturimile apar in urma unei infectii urinare, sau vaginale.
Cat priveste sarcina, avand sex imedit dupa ciclu si inainte de ciclu, esti in perioada infertila si nu este risc de sarcina.