| Vezan_Catalin_1996 a întrebat:

Imi place mult o fata care nici nu stie ca exist,am incercat sa vorbesc cu ea dar ma pierd, oare ce as putea face in privinta asta?

Răspuns Câştigător
| TheLoveDoctorr a răspuns:

Te duci si ii spui ca esti atras de ea.Ce ai putea sa pierzi pana la urma?

6 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Halele maica sfanta urgent chemati ambulanta ca lesin, de ce te pierzi? esti tanar esti la varsta la care trebuie sa strabati cat mai multe cearsfaruri!

| neutrino a răspuns:

In asemenea conditii trebuie sa renunti: cauta si tu o fata care te cunoaste.

| T0T a răspuns:

Dacă ai încercat să vorbeși cu ea și nu știe că exiști e grav. Renunță.

| Doub a răspuns:

Bea o bere înainte.
Sau două.

| J0B0MAT a răspuns:

Sa ai mai multa incredere in tine.

| tractorisul a răspuns:

Salut!, eu zi sa fi cu incredere pe tine!, chiar daca nu ai foarte multa, nu-i arata asta, incearca sa te bagi cu ea in seama prin intermediul prietenilor daca tie iti e rusine!