| anonim_4396 a întrebat:

In dimineata aceasta am observat in zona genitala un pic mai jos de clitoris un nodul, galma dar in interior nu pe exterior.Se simte doar daca stau pe vine cum se spune.Ideea e ca ieri dimineata nu era.nu este dureros nu am niciun fel de simptome doar ca il pot simti la atingerei.Am depus si efort ieri am carat niste valize fiind foarte grele.Ce credeti ca ar putea fi? nu mi s-a mai intamplat niciodata si sunt foarte speriata.Multumesc

3 răspunsuri:
| nebunu_5532 a răspuns:

Poate sa fie un coș pe sub piele, in faza incipienta si din acest motiv nu te doară!

| mihai69 a răspuns:

Poate mai crește unul... (clitoris).winking
Nu cred că va ști nimeni ce ai tu „acolo". Dacă nu te deranjează, stai liniștită. Dar dacă începe să doară sau să te mănânce acolo, mergi mai bine la un medic.

| HazelEyes77 a răspuns:

Nu cred ca e nimic care sa te ingrijoreze atata timp cat nu te doare si nu te jeneaza in nici un fel.