| Suegevd a întrebat:

Bună ziua, în luna noiembrie am aflat ca sunt gravida, la o săptămână sau doua am pierdut copilul, după ce am fost la doctor mi-au dat niște pastile (antibiotice) iar eu am luat mai multe, vreo 10 pastile oare mai pot face copii că de atunci nu am mai rămas gravida?

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sigur ai facut avort si asta a fost cauza, ceea ce spui tu ca ai spălat covoare sunt minciuni gogonate, covoarele nu le mai speli ca pe vremea lui Ceausescu in curte, se pot duce la nufarul unde ei le curață chimic fara pic de apă. Asa ca recunoaste ca ai vrut sa scapi de copil ai facut avort si gata ca nu te omoara nimeni. Ar fi bine sa numai faci niciodata copi ca nu esti de crescut copii tu nu sti sa ai grija de tine.

| Suegevd explică (pentru CristiDinBucuresti):

Bai omul lui Dumnezeu iesi în *** dacă nu știi ce mi s-a întâmplat. poate tu ai bani sa le duci la spălătorie noi la țară le spălăm noi cu mana noastră asa ca vedeți de trebuie ta și iesi în ***

| iulia0514 a răspuns:

De atunci ai mai fost la medic? Care au fost cauzele întreruperii de sarcină?

| Suegevd explică (pentru iulia0514):

Am spălat un covoare în frig eram și în picioarele goale, (săptămână asta o sa ma duc la doctor)

| iulia0514 a răspuns (pentru Suegevd):

Trebuia sa mergi de cel puțin 2 ori la control pentru a fi sigura ca nu e nici o problemă!