| Leea00000 a întrebat:

Bună ziua. în urma cu o săptămånă am fost la un control ginecologic, am o infectie vaginală de ceva vreme si nu pot scäpa de ea. Când am intrat la control am mentionat ca sunt virginä, doamna doctor mi-a introdus in vagin o ustensila din metal am simtit o presiunea şi durere am şi sângerat. Am o întrebat dacă este normal să să mi se facă acest test dar doamna doctor a zis ca sa si ca este normal să să sângerez să stau linistită ca încă sunt virgină. De atunci simt disconfort în zona vaginului
si am dureri abdominale. Voi ce ziceti
este posibil să mă fi dezvirginat

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu te-a dezvirginat, stai linistita!
Du-te dupa rezultat atunci cand te-a chemat!

| Leea00000 explică (pentru Violleta2022):

Mulțumesc, de câteva zile tot sângerez de-asta m-am speriat

| Emilian65 a răspuns:

Nu te-a dezvirginat. Dar, dacă a curs sânge te-a deflorat(ți-a rupt himenul)

| Konstantinos99 a răspuns:

Nu! Ai ramas la fel, nu compara o ustensila cu ce poate face un baiat.
winking Esti virgina! Succes sa iti pastrezi sufletul curat, viata frumoasa

| anjellique a răspuns:

Nu prea cred. Insa la genul asta de proceduri, de obicei doctorul te intreaba daca esti virgina sau nu, tocmai sa nu cumva sa iti faca ei ceva. acum nu stiu ce sa zic, nu sunt nici eu experta pana la urma, adica eu chiar nu ma pricep pe acest subiect si nu pot sa ma pronunt

| Leea00000 explică (pentru anjellique):

Deci este normal? ????

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Leea00000):

Crezi ca stim noi? Intreaba o pe doctorită nu pe noi, ea stie ce ti a facut.