| Andrei_Ady_ALexe_1992 a întrebat:

Buna Ziua mă numesc Andrei și am o problema cu penisul la capătul penisului in partea de jos am un fel de membrana intre pielea și capul penisului asi dori sa știu cum pot scăpa de acea membrana multumesc

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil ca faci referire la asa numitul fren penian sau ''ata'' in termeni populari. Daca este vorba intr-adevar de fren si acesta are lungimea normala si nu impiedica decalotarea glandului si nici pozitia normala a acestuia ar fi indicat sa-l lasi pe cat este posibil....in pace. Multa sanatate! Te sfatuiesc sa lecturezi urmatorul raspuns : https://www.tpu.ro/......sex-imi-e/

| wowmentol2 a răspuns:

O tai cu o lama dar tai usor sa nu te doară

| mihai69 a răspuns:

N-ai nicio problemă. Toți bărbații au această "membrană".