| 123SUA a întrebat:

ma numesc Codrut..sunt gay. am o prietena dar nu sunt atras de ea..simt ca mai mult imi place sa intre ceva in mine decat sa bag eu in cineva. Ce ar trebui sa aleg? Sa fiu cu un baiat sau cu mai multi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Codrut, las-o balta!
Ori ii spui adevarul,ori te distantiezi treptat. Nu o face sa se simta horror,chiar daca,atata timp cat te iubeste,va suferi.
Fii cu un baiat sau cu mai multi,dupa bunul plac.
SImte-te bine in pielea ta si, daca vei fi criticat, nu o lua personal! Conteaza ca TU sa fii fericit. Experimenteaza, alege, decide si vezi ce iti place!

13 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Daca nu te simti atras de ea, nu o mai amagi, las-o sa-si vada de viata ei.

| NoSmile a răspuns:

Buna!
Sa fi cu un baiat!
Daca nu iti plac fetele, nu le mai amagii happy risti sa se indragosteasca, apoi sa sufere.

| epurasu a răspuns:

Cati ani ai?

| Latinmoon a răspuns:

Buna!
Eu cred ca ar trebui sa te comporti normal si sa ai o prietena, lasa de-o parte curenturile astea cu homo sunt dezgustatoare.
Te pup, pa pa! :*

| Cristiann25 a răspuns:

Ce ma bucur ca esti gay.S-a eliminat concurenta!

| Oana92 a răspuns (pentru Cristiann25):

Buna astarolling on the floor

| Cristiann25 a răspuns (pentru Oana92):

Pai ce sa fac sunt fericit nu mai are cine sa-mi faca, concurenta la femei! Toate-s ale mele acum!

| Oana92 a răspuns (pentru Cristiann25):

Adevarul e ca la epidemia de gay din ultimul timp chiar ca ramaneti fara concurenta. In stilul asta o sa aveti dreptul prin constitutie sa va faceti haremlaughing

| GreenBubble a răspuns:

Pai poti sa fi cu cati vrei si in final sa ramai cu 1, casatoriile gay sunt legalizate...
Nu vad dilemalaughing).

| Alisse a răspuns:

Buna.pai de ce esti cu ea daca nu esti atras de ea? totusi e important sa te simti atras de ea de persoana iubita. daca nu merge mai bine incerci cu baietii.

| BellaBlack a răspuns:

Tu simti.dar ai incercat sa faci sex cu o fata? Vezi cum, apoi ia o decizie
Sau incearca-le pe amandoua!

| ellenushka03 a răspuns:

De ce ai o relatie cu ea daca nici macar nu esti atras de ea dar ce sa mai vorbim de sentimente

| BulletFMV a răspuns:

Nu stiu de ce, dar acuma ca ai scris asta, numele Codrut mi se pare ciudatthinking laughing. Spune-i adevaru si poate cine stie, te va surprinde, spunandu-ti ca e lesbismug