| felidaniela a întrebat:

Bună ziua! Ma numesc Dana și am 42 de ani.Sotul meu a fost operat la coloană acum 3 ani și de atunci se descurcă foarte greu pe tema sexului, binenteles nu ma mai poate satisface. Observând sotul ca eu rămân pe dinafară a zis să căutăm un băiat discret care să mă satisfacă. Acum nu știu ce să fac. În rest relația între noi este ok.

10 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Pfff...troll. laughing

| Violleta2022 a răspuns:

Dar de un falus electric de ce nu pomeneste?
Cum sa-ti caute un barbat ca sa te satisfaca?
Asta-i prosititutie deja... si tie-ti convine?

| mihai69 a răspuns:

Faci exact ceea ce simți.
Dacă el e ok să ai un amant, de ce nu?

| Furnicuta000 a răspuns:

Nu poate deloc? E paralizat?

| Madaxo97 a răspuns:

Dacă ați căzut amândoi de acord să faceți asta, nu văd de ce nu. Sau ai putea apela la jucării sexuale pe care sa le folosească soțul să te satisfacă.

| orailibrail a răspuns:

Daca faci asta,
va duce la un moment dat la despartire.
Nu ii va fi usor sa accepte faptul ca te-a atins un alt barbat. o sa il bantuiasca acele imagini.

iar tu, dupa actul propriu zis vei avea mustrari de constiinta pentru ca din punct dr vedere crestin este gresit.

| adam7 a răspuns:

Să căutați, adică să o facă cu amândoi sau doar cu tine, ca nu înțeleg?

| AchimCatali a răspuns:

Bună! Te pot ajuta eu 0768569634!

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru AchimCatali):

Ce nebuni, voi chiar crede ti minciunile astea? Poate te prinde barbasu si te bate măr laughing