| PussicatDolls a întrebat:

Mi-a ieșit un fel de coș pe labia dreapta, dar mai spre exterior. Nu știu dacă este de la epilare sau de la lenjerie. Același tip de cos l-am mai avut acum 2-3 luni, tot în zona vaginala, dar spre încheietura piciorului. Am folosit Fucidin crema de 2-3 ori pe zi. La scurt timp a făcut un cap alb și a pocnit. Pot folosi și acum aceeași crema? Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Exact. Astfel de cosuri pot sa apara pe orice parte o corpului. Daca nu te jeneaza lasa-l sa "coaca" si se va sparge de la sine. Poti folosi cu succes aceeasi crema sau Baneocin (unguent).

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Da, asa cred. Si eu mai patesc de la epilare.

| RAY a răspuns:

Exista nivea cu care te dai dupa ce te barberesti acolo, inseamna ca crema te-a ajutat