| simona_9006 a întrebat:

Numele meu este Simona.Am 17 ani.Intrebarea mea este una la care nu stiu raspunul.Acum 1 an si jumatate am avut primul contact sexual. Dar de atunci nu am mai intretinut relatii sexuale.As vrea sa stiu daca este posibil sa se mai observe ca nu mai sunt virgina?
Deoarece prietenul meu actual cu care nu am intretinut relatii sexuale isi doreste foarte mult sa fiu virgina.Eu nu i-am spus nimic.Astept raspunsul dumneavoastra.Va multumesc.

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, se observa ca nu esti virgina. Himenul nu se mai reface niciodata, o femeie care a avut contact sexual chiar si in urma cu 20 de ani, nu mai e virgina.
Eu cred ca lucrul asta nu e important si daca prietenul tau tine atat de mult ca femeia sa fie virgina, ar trebui sa-ti gasesti altul. Crede-ma, el nu tine la integritatea himenului, vrea o femeie inocenta, care sa nu aiba experienta. Ori tu nu esti aceea. Daca te iubeste, ar trebui ca acest amanunt sa nu conteze, daca conteaza inseamna ca nu e barbatul potrivit pentru tine. Spune-i adevarul, asa vei clarifica lucrurile si nu vei mai chinui degeaba.

12 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

E posibil sa nu observe... depinde de cat de multe stie despre acest domeniu... Dar... mai bine spune-i ca nu mai esti daca chiar intreaba... Un om ar trebui sa te iubeasca pentru ceea ce esti, nu pentru un himen intact...

mlm
| mlm a răspuns:

Draga mea din moment ce ai avut report sexual acum un an si jumatate, nu mai esti virgina, chiar daca nu ai avut raport sexual atata timp, se va observa cu siguranta.Parerea mea este sa ai zici amicului tau adevarul, daca te iubeste cu adevarat asta nu va conta pentru el.Succes.

| JustMeFlory a răspuns:

Daca ai himenul elastic nu va observa ca nu mai esti virgina.totusi de ce nu vrei sa fii sincer cu el? intr'o relatie trebuie sa existe asa cevawinking

| anonim a răspuns:

Stai linistita. s-a cicatrizat locul de mult.nici nu se mai cunoaste unde a fost himenul odata.laughing

| AllenTJ a răspuns:

Haha emil rolling on the floor

| Wtf9000 a răspuns:

Rusine sa-ti fie ca nu-i spui! O sa ti se intoarca asta tot tie.

| Adelaide a răspuns:

Parerea mea este ca mai bine sa ii spui adevarul ii poti explica ca nu ai fost decat cu un singur baiat in afara de el dar daca nu vrei poti sa ii spui ca ai himenul elastic si din asta nu ai sangerat

| csintalan a răspuns:

... spune ca esti virgina, oricum nu are experienta sa-si deea seama,...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O relatie de obicei se bazeaza pe sinceritate, dar daca tu alegi sa il minti iti spun sigur ca nu isi va da seama.
Intrebare: el e virgin? daca nu de ce isi doreste ca tu sa fii? cam egoist nu crezi? happy
Nu uitati sa va protejati!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de prietenul tau daca este virgin nu-si va da seama, daca nu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Virginitatea se pierde o data si definitiv. In alta ordine de idei, prietenu' asta al tau e un bou.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca se vede ca nu mai esti virigina... dar tu trebuie sa fii sincer cu el si sa-i zici adevarul