| Tudoritaaa a întrebat:

Buna ziua, pe mine mă ține menstruația 7 zile, dar săptămâna asta doar 5 zile, îmi e frica sa nu fiu gravida deoarece în a 3 zi de menstruație am avut o frecare cu iubitul meu dar el ejaculase înainte, nu a fost pemtreare sunt virgina!

2 răspunsuri:
| Madaxo97 a răspuns:

Doamne ferește, nu ești gravida dacă te ține menstruatia cu 2 zile mai puțin. Nu rămâi gravidă nici la menstruație nici dacă ejacula în tine, ți-am mai spus.
Și dacă ar fi să rămâi vreodată gravidă, simptome nu apar imediat, ci in câteva săptămâni, o luna de la contactul sexual, nu te mai speria.

| orailibrail a răspuns:

- nu ai cun sa ramai gravida dintr-un petting.

- nu ai cun sa ramai gravida in timpul menstruatiei.
in timpul menstratiei este perioada Nefertila.