| Ayethusa a întrebat:

Sunt aici sa ajut pe oricine are nevoie de un raspuns la orice fel de intrebare mai personala, pe care nu are curajul s-o faca " publica ".

Astfel, daca ai ceva intim de intrebat, nu ai pe cine si nu vrei sa discuti cu lumea, imi poti trimite un mesaj privat si te voi ajuta cum pot!

O zi buna!

6 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

Frumos din partea ta.

Răspuns utilizator avertizat
| luisanamy a răspuns:

E de apreciat!

| Ayethusa explică:

Sunt de gasit la ID-ul / mail-ul

ptajttpu@yahoo.com

| Ayethusa explică:

ID-ul / adresa de e-mail se poate gasi in postul deasupra ta, Corina

| Adrian82 a răspuns:

Am incercat sa-ti scriu pe privat, dar zice ca sunt membru junior si nu pot sa-ti scriu. Da-mi tu un mesaj cu id-ul tau de mess, ca sa te intreb ceva.