| Tudoritaaa a întrebat:

Buna ziua! Sunt in a doua zi de menstruație și m-am frecat cu partenerul meu,nu am avut contact sexual,dar el ejaculase înainte,mi-a zis că nu a ajut lichid din acela ore ejaculator deoarece el chiar simte cand iese,îmi e frica sa nu fi rămas gravidă, a băgat doar puțin capul, dar himenul nu s-a rupt! Ajutor!

Răspuns Câştigător
| Robert2526 a răspuns:

Daca a zis ca el simte cand iese, te-a mintit.

Totusi, fiind in a doua zi de menstruatie, 0 sanse de sarcina, poti sa stai linistita

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

"acum 2 ore | Tudoritaaa a întrebat:
Buna ziua! Sunt in a doua zi de menstruație și m-am frecat cu partenerul meu, nu am avut contact sexual, dar el ejaculase înainte, mi-a zis că nu a ajut lichid din acela ore ejaculator deoarece el chiar simte cand iese, îmi e frica sa nu fi rămas gravidă, a băgat doar puțin capul, dar himenul nu s-a rupt!"

Imposibil sa simta el cand are lichid pre-ejaculator, fiindca acela se produce involuntar si fara nici o durere sau simtire, fiind vorba de 2-3cateva picaturi, specificice pentru lubrefierea penisului, cand intra in erectie.
El vorbeste despre ejaculare, nu despre lichidul pre-ejaculator, fiind doua lucuri total diferite.

Cum s-a masturbat acasa, chiar inainte sa vina la tine, inseamna ca avea deja sperma ramasa te teava si lichidul lui pre-ejaculator continea sperma si daca tu esti in perioada fertila, poti ramane imediat gravida, deoarece a existat sex cu penetrare vaginala iar tu nu mai esti virgina, fiindca a existat sex vaginal, chiar si 1-2 cm cat a introdus numai capul penisului.

Cred ca de data asta ai fost safe, fiindca erai la menstruatie, dar tine minte: niciodata sa nu mai accepti sex fara prezervativ, mai ales cand baiatul se masturbeaza acasa sau aveti partide consecutive de sex, fiindca EXISTA sperma pe teava, care se scurge involuntar in vaginul femeii, imediat cum penisul este introdus in vagin FARA ca barbatul sa simta NIMIC.

| Violleta2022 a răspuns:

Apropo: AI AVUT sex vaginal, deci nu mai esti virgina, odata ce spui ca a bagat capul penisului in vagin, actul acela se numeste SEX VAGINAL si virginitatea a zburat odata cu acest act!

| Madaxo97 a răspuns:

Nu ai nicio șansă de sarcină daca ai făcut in a doua zi de menstruatie.