| MarusTipiDebi a întrebat:

Buna ziua, sunt un baiat de 16 ani. Stateam seara prin parc si Catalin Botezatu ma abordat. A venit la mine si mi-a zis ca e foarte excitat si vrea sa merg cu el. Lam refuzat politicos insa el insista si imi tot spunea sa ma duc cu el la un hotel pentru ca i se parea ca sunt dragut si interesant. I-am zis: Bote lasa-ma in pace nu vreau sa fac sex cu tine. El tot insista iar eu refuzam pana a ajuns sa puna mana pe mine si nu stiu cum s-a intamplat dar mi-am dat drumu in pantaloni dupa cateva secunde. Ce inseamna asta? Sunt atras de el sau este o problema la mine?

14 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Troll.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Esti timpit sau ce ai ai baut ceva sau te ai drogat, catalin botezatu ala este vedetă de unde te cunoaste el pe tine crezi ca se plimba el asa prin parcuri sa abordeze băieti? In ce parc zici tu ca te ai vazut cu Botezatu? Esti nebun si delirezi du te nene si culca te ca daca se intampla in realitate ceea ce spui tu era deja la televizor stirea asta si îi păta rau de tot imaginea lu botezatu adica el ar fi pedofil ca tu esti minor, si pe deasupra si homosexual zici tu ca e Catalin Botezatu? Mergi la pshiatrie nene ca acolo e de tine sa te vada un doctor.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce glume slabe. Slabe slabe rău de tot.

| Violleta2022 a răspuns:

Troll patetic

| Emilian65 a răspuns:

Nu cred ca ești atras de el, ci cred ca ai o problema pe care ți-o rezolva doar un urolog.

| Madaxo97 a răspuns:

Troll

| DragosDeLaDabuleni a răspuns:

Salut! Cred ca ar trebui sa ti incerci sansele cu mario! Sigur va veti potrivi!

| Mario1996 a răspuns:

Poate ești atras de el. happy Sunt mulți băieți curioși să încerce lucruri noi, adică sex cu băieți.
De exemplu eu dată trecută i-am făcut o propunere la un băiat să îi s-- p***, a acceptat din curiozitate si i-a placuthappy A incercat prima oara cu mine.

| Spiderul a răspuns (pentru Mario1996):

Din ce oraș ești?

| Mario1996 a răspuns (pentru Spiderul):

Din jud Aradhappy

| Spiderul a răspuns (pentru Mario1996):

Era bine dacă erai din București

| Mario1996 a răspuns (pentru Spiderul):

Eeee, ne faceam de cap?:p

| Spiderul a răspuns (pentru Mario1996):

Dă-mi numărul tău

| frafafafaf a răspuns:

Nu e buna coca vărule