| Haurentiu200 a întrebat:

Bună ziua TPU! Am 11 ani și am o întrebare care mă macină de zile întregi. Am auzit la școală de la colegi că copii sunt făcuți prin sex. Ce înseamna? Și cum poți să o faci? Nu înțeleg vreau un raspuns explicit. O să dau fundă! Mulțumesc!

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cum ti-ai facut cont aici daca ai 11 ani?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

La varsta ta nu trebuie sa stii, ai rabdare pana mai cresti, momentan ocupa te de scoala lasa i pe colegi sa fie ei prosti

| Miruna333 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Nu, sa afle pe la vreo 30. laughing care-i problema voastra, oameni buni

| Violleta2022 a răspuns:

Ce cauti la 11 ani pe acest forum?
Vasta permisa este de la 12 ani impliniti si numai cu acordul parintilor!

| mihai69 a răspuns:

Nu sunt făcuți "prin sex", ci doar ca urmare a unui act sexual, între un bărbat și o femeie.
Mai multe detalii, când o să înveți la anatomie, acum e prea mult de explicat și oricum nu ai destule cunoștințe ca să pricepi chiar și cea mai simplă explicație.

| Hammurabi a răspuns:

Tu zici că ai 11 ani, dar ai știut să-ți faci astăzi un cont pe TPU, ai acces la internet, probabil te-ai uitat la tone de filme porn, iar acum vi să întrebi ce înseamnă sex? laughing
Mai insistă, poate găsești vreunul dispus să te creadă.

| Miruna333 a răspuns:

Cauta pe internet si citeste informatii.

| whitelore00 a răspuns:

EU AM AFLAT LA 8 ANI CE E ALA SEX... eu zic sa iti intrebi colegii sau cauta pe modul anonim pe google

| Alexandrux198763 a răspuns (pentru whitelore00):

Zi mim si mie ce e pe snap: aliubeclean

| Carbit9669 a răspuns:

Adica prin legaturile de iubire intre un mascul alfa dominant si o femela beta submisiva se produc niste legaturi anatomice extraordinare de talie internationala prin tehnica hirivoiului infipt in hovarsnoaga se produce contopirea ovarului cu spermatozoizi ceea ce rezulta copii

| whitelore00 a răspuns (pentru Carbit9669):

Baiatul nu are ce sa zica... este 100% explicat