| robert1990 a întrebat:

Buna ziua TPU! Am 16 ani si am o problema cu penisul meu. Intra in erectie, dar capul ramane moale. Ma deranjeaza ca parca e prea moale spre deosebire de restul penisului, si nu pot controla ejacularea. Mi-e cam jena sa merg la doctor si sa discut despre asta deoarece am 16 ani si stiti cum e. Va rog sa mi dati un raspuns serios si sa nu radeti de mine. Un tratament ceva, ar fi super. Scuzati categoria daca e gresita. Multumesc!

8 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Foloseste un inel care se monteaza pe penis la baza inainte de a intra in erectie.

| robert1990 explică (pentru corbulalbrosu):

Nu exista niciun tratament?

| mihai69 a răspuns:

Penisul e compus din trei părți - doi corpi cavernoși (care sunt practic „tulpina" lui și care se pot întări foarte mult, și un corp spongios, care este partea ce cuprinde uretra și glandul și care NU se poate întări la fel cu celelalte, având o cu totul altă structură. Așadar, tu te cam plângi că ai un penis... normal!
happy
Dacă nu mă crezi, roagă un prieten să te lase să-l pipăi pe al lui.

| robert1990 explică (pentru mihai69):

E prea moale si parca e si uscat si nu se mai trezeste la maxim

| DAnc3 a răspuns (pentru robert1990):

O sa iti spun un secret, e de la masturbare excesiva, nu mai da la laba o saptamana doua si ai sa vezi ca dupa e tare ca piatra.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Margi ma la doctor fara rusine, ca asta e treaba lui, ori a ei, se hraneste de pe urma meseriei lui, daca la toti ne-ar fi rusine ei ar muri de foame? te va ajuta mult mai bine decat noi aici.

| Constantin_Roibu_1994_T7BK a răspuns:

Salut! Este posibil sa mai gasesti raspunsuri aici ins aeu spun ca:
Unele solutii ar putea fi doar de moment si asa dupa cum probabil si tu stii Fizicul Nostru este unic si daca la mine a avut efect un medicament nu inseamna ca va avea si la tine. Stiu ca este cam greu sa te gandesti sa mergi la doctor si mai ales daca este o femeie sa ii arati penisul dar... pana la urma urmei Sanatatea ta depinde doar de o decizie chiar daca nu te cunosc
( Te Rog frumos nu lua Medicamente dupa Ureche) poate mai tarziu vei regrerta decizia luata. Cel mai bine este sa mergi la Doctor pentru ca poana la urma urmei nu e nimic ciudat pentru ca acel/acea Doctor asta si-a ales sa faca (Sa trateze astfel de probleme) si pentru asta este platita nu este ceva Iesit din Comun, sexul dar si Ejacularea fac parte din Viata noastra. Mult Succes!
O zi buna de la Roibu Constantin!

| robert1990 explică (pentru Constantin_Roibu_1994_T7BK):

Multumesc mult, o zi buna sa ai si tu!