| Roliii a întrebat:

Buna ziua TPU! Am avut contact sexual neprotejat si imi e putin frica,dupa ce s-a treaba am simtit un miros oribil pe penis de nespalat,(ca de wc nespalat de mult timp), cu ce as putea sa ma spal sa fiu sigur ca ma "dezinfectez"? si cum un caz ca se foloseste intr-un mod anume?

4 răspunsuri:
| NotNamed a răspuns:

Pune soluție corosiva, clor ceva si freaca cu peria de sarma

| Țoglă a răspuns:

Apă și săpun. Caută pe la farmacii săpunuri speciale intime.

| Crisk a răspuns:

Din cauză că nu prea a făcut baie partenera. Adică interiorul vaginului mirosea așa.

| Mihaelis a răspuns:

Nitrodiluant. Mirosu l ai simtit de la ea! Sa presupunem ca tu erai curat. Ea nu isi face toaleta des si ii pute jos