| Yuki0799 a întrebat:

Bună ziua TPU! Am o problemă gravă. Acum o lună m-am agățat pe internet cu o "tipă" și ne-am dus pe Instagram ca să facem sex calling. Aparent ea folosea numai un videoclip înregistrat și a înregistrat tot apelul și cică va fi postat pe un site sau va fi trimis prietenilor mei dacă nu fac ce zice ea. Am blocat-o și contul ei a fost șters de pe Instagram, mi-am șters și eu contul și am creat un nou cont privat. Care sunt șansele să îmi mai trimită nudurile la prieteni mei.

Țin să menționez că nu o cunosc în viața reală.

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Buna.Singura problema grava e ca ai incredere asa oarba in straini.In rest, vei sti de-acum ce sa faci data viitoare.Din moment ce contul i-a fost sters, cu siguranta a mai primit report.

2 răspunsuri:
| FindMyName a răspuns:

Te-ai agățat pe internet? Pai dacă te ai dezlegat acum probabil nu mai trimite laughing

| anonim3248 a răspuns:

Nu o să facă nimic ea.