| Arlekin a întrebat:

Buna ziua TPU-appisti
Incantat sa va intalnesc, prima oara pe aici, v-am gasit pe Google si nu am Face Book dar frecventez MeWe com
- Ma intereseaza sa cunosc fete care doresc nu doar relatie si/sau prietenie cu/sau fara sex pentru ca sunt dupa o despartire -ea a preferat emigrarea, gasindu-ti "suflet pereche" in SUA;
- Ceea ce doresc de la o fata este loialitate, discretie si fara vicii -alcool, fumat, cyber, barfe etc- sub 35 de ani, sub 54 Kg, sub 170 m inaltime si un minim 8+ la Bac, dimensiuni decente dar fara sa fie "sportiva";
- Putem schimba date personale, poze si video etc pe e-Mail, WhatsUp sau MeWe.
Multumesc

P.S.: accept orice fel de raspunsuri dar va rog nu troll-ati pentru ca si eu sunt om, am un suflet, am trecut si eu prin lipsuri, suferinte si neintelegeri... multumesc.

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Aici nu e site de matrimoniale si nici Tinder sau Bumble.Citeste regulamentul.

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Incearca aplicatii de dating

| Arlekin explică:

NU este vorba despre "matrimoniale" ci doar interactiune/prietenie aici pe TPU
NU am anunturi pe alte site-uri dar astfel am strang un grup de prieteni
NU sunt materialist sau spam/troll-ist asa cum deja sunt acuzat de niste neseriosi aici...
imi cer scuze fata de fete