| Risteaioan63 a întrebat:

Bună ziua, TPU. Ce părere aveți de femeile care folosesc vibratoare/dildou uneori, fiind într-o relație/căsătorie? E normal sau ciudat?

3 răspunsuri:
| Theonlyone1111 a răspuns:

Este absolut normal, chiar o participare din partea partenerului este bine venita.
Intr-un cuplu e bine sa aduci un plus de savoare relației cu jucării sexuale.

| Violleta2022 a răspuns:

Este foarte normal, mai ales cand barbatul nu este dotat anatomic (avand un penis mic) sau probleme de sanatte (cancere, chimoterapie care il fac impotent) si nu poate sa-si satisfaca sotia/partnera, dar relatia lor este foarte buna in schimb, ca atare nu trebuie sa arunci bunatate de barbat pentru ca nu este "dotat", doar cumperi suplimentar un vibrator si in felul asta va fi si femeia satisfacuta sexual.

| mihai69 a răspuns:

Am o părere foarte bună.
Și evident că este ceva normal.