| Alex_2741 a întrebat:

Buna Ziua TPU! deci am 1 intrebare pentru fete happy.
1: Pentru fetele care si-au inceput viata sexuala : conteaza marimea penisului partenerului vostru? happy adica eu o am de max 18 cmhappy. e OK? adica am 18 ani happy. inca nu mi-am inceput viata sexuala pentru ca nu singura prietena care am avut-o pana acum nu a vrut happy era mai mik decat mine. dar e vreo problema daca nu mi-am inceput-o acum? si e o problema cu marimea?

Nu vrea raspunsuri la misto happy va rog doar raspunsuri serioase

Multumesc

Răspuns Câştigător
| katy2010 a răspuns:

Fiecare isi incepe viata sexuala cand crede el de cuviinta si cand crede ca este pregatit.eu mi-am inceput-o la 15 ani.acum am 17.stiu ca este prea devreme, dar nu mi. a parut rau pentru ca(cred eu)mi-am gasit baiatul potrivit.pentru mine nu conteaza marimea.desi la el e perfectbig grinlaughing insa la unele conteaza.depinde de fiecare fata. 18cm in erectie sa inteleg, nu? eu zic ca e potrivit.doar dudu steel s-a operat ca sa o aiba mai mare, adica de 23laughing.

asa, deci, nu te speria, iti poti incepe viata sexuala si la 30 de ani, nu e nicio problema, stai linistit

sper ca te-am ajutat!:*

3 răspunsuri:
| florg78 a răspuns:

Katy are dreptate intru totul. marimea nu conteaza in mod deosebit ci ceia ce sti sa faci sau sa o folosesti, tarziu nu e niciodata sa incepi ceva anume, insa e pacat sa nu o faci cit mai curind pentru ca ai si varsta adecvata si din pacate sa faci dragoste e cel mai frumos si placut lucru care nea mai ramas pe aceasta lume, si foarte important e sa o faci cu cineva pe care o iubesti din toata fiinta altfel nu ie decit o descarcare energetica gen celei obtinute in urma unei masturbari.succes

| rosto a răspuns:

E ok marimea, din punctul meu de vedere. conteaza mult mai mult implicarea, atitudinea, ca degeaba ai tu dictai madularu' daca doar dai din dos si atat. fetele nu au nevoie numai de atata lucru, pentru ca daca ar fi asa nu si-ar iubi decat vibratorul si atat. nu iti face probleme ca esti ok.

| mariy a răspuns:

E bun big grin