| Arlekin a întrebat:

Buna ziua TPU-isti:

La o petrecere fiind, am dansat si am cunoscut cateva sotii tinere printre invitati care mi-au spus/soptit/declarat si, nu stiu cum sa inteleg aceste fraze...
Poate cineva sa ma ajute, este la curent, are idee ce se petrece in mintea/sufletul acestor femei tinere care merg la petreceri dar nu danseaza cu sotii lor!
Eram singur atunci, partenera mea era plecata din tara si mi-a fost greu sa renunt la invitatie mai ales ca tocmai prietenele partenerei mele m-au invitat si ea mi-a transmis invitatia.
Sa fie un simplu a propos, poate Oferta, poate Poliamorie?

- 'Penetrarea iniţială mi-a creat un nod în gât, cam ca atunci când te sperii foarte tare, dar de excitare, nicidecum de frică'
- 'Dar dacă iei lucrurile încet şi frumos, este o încântare. Este diferit de sexul normal, pentru că simţi că te pătrunde mai adânc.'
- 'S-a dovedit că orgasmul anal există, multe dintre reprezentantele sexului frumos se dau în vânt după acest tip de experienţă erotică.'

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"am cunoscut cateva sotii tinere printre invitati care mi-au spus/soptit/declarat...Sa fie un simplu a propos"

poate ești tu vreo frumusețe răpitoare?

| Arlekin explică (pentru sierra1):

Oricum, toate ma vad viril, atractiv, o sa vezi poza mea curand, aici, am doar 2 zile pe TPU
pana astazi NU am avut reclamatii sau plangeri pe problema asta
alte dialoguri, mult mai tari si mai explicite m-am rusinat sa le postez aici dar vi le pot da privat celor interesati