| Trexmann a întrebat:

Buna ziua tpu.Pentru inceput va spun ca ma aflu in Germania, lucrez la un restaurant impreuna cu fratele meu.Acuma o luna si o saptamana fratele meu a adus aici la munca doua fete de la noi din oras pe care eu nu le cunosteam, decat din vedere.In fine, dupa2 saptamani fratele meu s-a cuplat cu una dintre ele. Dupa a urmat ca aceea fata sa doarma tot mai mult in camera la noi, eu urmand sa dorm in camera cu cealalta fata, pana cand mi-am dat seama ca imi place de ea.Nu sunt sigur daca si ei de mine.De multe ori am iesit doar noi doi fie ziua sau noapte, doar ca atunci cand sunt cu ea, ma pierd parca, nu stiu ce sa discut cu ea.Stiu cam tot ce ii place si ce nu, dar nu stiu ce subiecte sa aduc in discutie.Ma poate ajuta cineva cu niste idei de conversatii sau ceva de genul.
Dau funda

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Din moment ce lucrezi deja si mai ales intr-o tara straina, inseamna ca esti ''baiat mare'' si nu un pusti mucea. Trebuie sa stii ca indiferent de intensitatea si natura sentimentelor de afectiune pe care le ai/simti fata de respectiva fata, pentru a fi eficiente si pe deplin intelese trebuie sa i le transmiti prin fapte directe, nu prin vorbe. Incearca sa te apropii de ea, sa o tii de mana ori de cate ori ai ocazia fiindca in mod sigur si ea va reactiona la fel in cazul in care te place si doreste si ea sa deveniti un cuplu. Succes!

| Trexmann explică (pentru corbulalbrosu):

La asta ma gandeam.si eu, tocnai de aia ti-am si dat funda.Dar de cate ori vreau sa fac asta ceva ma opreste. Poate o fii teama de respingere sau altceva, nu stiu.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu fi papleaca *** si fúteo altfel pierzi ocazia, iesi zi si noapte cu ea. Nu ar fi problema sa o inviti la un jonnie pwlaker

| Trexmann explică (pentru mgtow):

De era genul acela de fata, dar nu e...

| mihai69 a răspuns:

Doar Bunul Dumnezeu, ca să te lumineze și să-ți deblocheze mintea. Noi nu te putem ajuta nicicum, suntem mult prea mici...

| Trexmann explică:

Ma scuzati pentru greselile gramaticale, dar ma grabeam cand am scris.