| Alexannderrr a întrebat:

Buna ziua TPU. ro!

Imi puteti spuneti si mie cand incepe scoala? Pe ce data :D?

1. Scuze pentru categorie
2. Poate va uitati si aici : http://www.TPU.ro/......sens-2-sa/ [ nu am nici un raspuns de 1 zi ]. doar daca puteti sa raspundeti

Multumesc >:!

Răspuns Câştigător
| madutza90 a răspuns:

Scoala incepe pe 16 ianuarie

5 răspunsuri:
| madutza90 a răspuns:

scoala incepe pe 16 ianuarie...

| Alexander123 a răspuns:

Pe 16 ianuarie incepe scoala si un nume pentru counter strike hmmm incearca NightHunter.

| Petruţa98 a răspuns:

Incepe pe 16 ianuarie big grin

| MulteAmintiri a răspuns:

Pe 16 ianuarie, si in legatura cuuu. Counter Strike. Spune'mi si mie te rooog puppy dog eyes de unde l'ai descarcat sau da'mi un link bun ca am cautat o gramada dar nu gasesc... happy