| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua TPU! sunt noua aici si as avea o intrebare mai ciudata... am 22 de ani si acum un an de zile mama mea a botezat o colega de servici....la cununie l-am cunoscut pe baiatul ei ne-am indragostit pe loc dar nu stiam ca este imposibil sa avem o relatie, pana acum 4luni ne-am dat seama ca ne iubim prea mult si nu mai putem trai unul fara celalalt si totul dintr-o joaca. credeti ca traim in pacat? tin sa precizez ca mama este doar nasa mamei lui. va multumesc celor care ma pot ajuta cu un raspuns concret nu cu rautatikisskisskiss

10 răspunsuri:
| sensualus a răspuns:

V-ati placut pe loc, nu exista dragoste instant. s-a intamplat si-n pat sau cum ti-ai dat seama ca nu poti fara el? ce pacat, ca nu sunteti rude directe, nu? daca se confirma iubirea, atunci fericire placuta!

| RUDOFL4X4 a răspuns:

Daca va iubiti restul nu mai conteaza

| Akiii a răspuns:

După părerea mea, nu greşiţi cu nimic. Iubirea e iubire. Eu una nu cred în chestia cu "trăiesc în păcat". Când 2 oameni se iubesc, nu mai contează. În plus, nici nu sunteţi rude directe happy.

| Lik3BoSS a răspuns:

rolling on the floor) am ras cu lacrimilaughing

| xanderblackx a răspuns:

Feed him, fu...ck him, never leave him. nu e nici o problema. relax. daca te simti ofensata de replica de mai sus, sorry. numai bine

Răspuns utilizator avertizat
| Alexaaxc a răspuns:

Nu traiesti in pacat atata timp cat voi nu sunteti rude de sange.

| 7639781254 a răspuns:

Vedeti-va de treaba ca nu traiti in niciun pacat...

| Oana92 a răspuns:

Din cate stiu eu Biserica nu e de acord cu astfel de relatii pentru ca se considera ca nasii cu finii devin rude din momentul botezului/cununiei. Dar cel mai bine e sa vorbesti cu un preot, sigura va sti ce sa iti raspunda.

| day4moka a răspuns:

Multumesc tuturor celor care mi-au dat raspunsuri....nush ce sa mai cred paririle sunt impartite...