| Tudoritaaa a întrebat:

Buna ziua,va rog ajutați-mă,in ziua ovulației am avut un peting cu partenerul meu, iar din greșeală a intrat puțin,m-a dezvirginat,iar după aceea nu am mai făcut nimic, sunt șanse să rămân gravida? El nu se masturbase înainte deci nu cred că există sperma in lichidul preejaculator, dar eram in ziua ovulației și îmi este foarte frica.

Răspuns Câştigător
| Robert2526 a răspuns:

Nu ramai asa de usor insarcinata, asa ca nu mai sta cu frica.
Vezi ca e posibil sa iti intarzie putin si nu trebuie sa te sperii

6 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Pff...din greseala?

| Madaxo97 a răspuns:

De ce ai făcut asta fix în ziua ovulației? Acum totul depinde de cât de bine s-a abținut el. Renunța la aceste jocuri prostești de "petting", sau măcar faceți cu prezervativ dacă tot faceți sex, să nu mai stați cu grijă.

| Tudoritaaa explică (pentru Madaxo97):

Pai nu a avut ce sa facă penetrarea a fost de 2 3 secunde

| Madaxo97 a răspuns (pentru Tudoritaaa):

Dacă a fost doar atât, e posibil să ai noroc să nu fi rămas gravida. Vezi dacă îți vine ciclu acum, dacă îți vine, nu ai rămas.

| Yaesmin a răspuns:

Sigur te-ai clătit.

| Cipi1212 a răspuns:

Când ești la ovulație nu trebuie să întreții relații intime.