| Tudoritaaa a întrebat:

Buna ziua, va rog ajutați-mă! In ziua ovulației m-am dezvirginat, penetrarea a fost scurta 3 secunde și nu a intrat toată, după nu am mai făcut nimic, credeți că am rămas însărcinată? Va rog ajutor!

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

V ati protejat?
a existat ejaculare?
nu putem ghici ce ati facut voi

| dullcat a răspuns:

Buna.Fapta e deja implinita, nu prea avem cu ce sa te ajutam, din pacate pentru tine.Sexul responsabil se face cu prezervativ si atat.In momentul in care faci sex fix in ziua ovulatiei, fara protectie, ti-o cauti rau cu lumanarea, nu? Atunci fiind cele mai mari sanse de sarcina, se intelege. De unde stii ca nu exista lichid preejaculator pe penisul lui? Acesta poate contine spermatozoizi.Ramane pentru voi sa aflati, asta e.

| dullcat a răspuns:

Totusi, cate intrebari din astea mai ai de gand sa pui? Din 9 iunie de cand ti-ai facut contul va tot jucati de-a frecatul si de-a penetrarea fara niciun simt de raspundere.Rip pentru copiii care se nasc din asemenea mare de prostie si inconstienta.

| Emilian65 a răspuns:

Dacă penetrarea a fost scurtă ca durata și nu a ejaculat în tine, nu este posibil sa fii gravida.

| Madaxo97 a răspuns:

Ati folosit prezervativul sau nu? Dacă nu a existat ejaculare atunci nu cred ca ai rămas gravida, măcar dacă tot faceți la ovulație folosiți prezervativul.

| Tudoritaaa explică (pentru Madaxo97):

Nu am folosit dar nu a existat ejaculare și penetrarea a fost doar 2 3 secundă și după nu a mai existat nimic

| Madaxo97 a răspuns (pentru Tudoritaaa):

Sunteți în siguranță atunci, zero șanse de sarcină

| FindMyName a răspuns:

Odata ce nu a ejaculat, nu poți ramane însărcinată. dar totusi de ce va jucati cu focul? nu costa cat palatele un prezervativ…