| Alina1156799000000000 a întrebat:

Buna ziua, vin si eu cu o intrebare, sotul meu vrea sa isi injecteze kalamicina, dupa cat timp se intareste in penis? Multumesc pentru eventualele raspunsuri

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sa nu faca asa ceva ca există reactii adverse, mai bine sa ia vitamine sa lase bautrura tigara stresul prăjelile si fast food, deoarece din cauza alimentatiei nu are erectie.

| mihai69 a răspuns:

De ce nu încearcă cu ipsos?
Se întărește rapid și așa rămâne!

| Robert2526 a răspuns:

Inca mai exista tampiti care vor sa isi injecteze kanamicina in penis? Prin 1980 se folosea asa ceva, nu e o idee buna, o sa ajunga la spital happy

| ciupz a răspuns:

Sa bage cu ac d-ala de omorii puii de gaina bolnavi.