| crezyflorin a întrebat:

Buna ziua vreau să vă întreb dacă ma puteţi ajuta, aseară am cunoscut o fata pe omegle am vorbit pana la 4 dimineaţa şi ma făcut sa ma îndrăgită de ea fără sa o fi văzut şi miar părea,tare,râu sa nu mai aud de ea ea nu a vrut sa îmi de-a facebook nimic îmi mai amintesc, decât ca avea 15 ani şi ca practica handbal chiar vreau sa o cunosc dacă ma puteţi ajuta mas rămâne recunoscut şi ştiu ca cam caut acul în carul cu fan dar dacă vede sper sa ma contacteze mulţumesc!

3 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Poate a fost o gluma nevinovata..mergi ...nu te uita inapoi! Pa.

Răspuns utilizator avertizat
| Beautifulbutcold a răspuns:

Invata sa scrii si apoi gaseste-ti o fata in realitate, nu pe Internet.