| andress2007pisi a întrebat:

Buna ziuaaa! Am o intrebare....sora mea are aproape 17 ani iar iubitul ei 21. ei au intretinu relatii sexuale si mama a aflat si vrea sa se duca la politie. Am vrea sa stim daca el poate patii ceva daca nu a fortat-o cu nimic, iar sora mea va da declaratie ca a facut-o de buna voie si nu a fost obligata. Fara raspunsuri jignitoare va rog! Dau fundaa

1 răspuns:
| kaliseei a răspuns:

Nu are ce sa ii faca daca sora ta va da declaratie ca nu a fost obligata!
NU se considera viol daca ea a fost de acord si de comun acord!